سوشیال مدیا مارکتینگ | خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی

سوشیال مدیا مارکتینگ | خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی

همه ما به صورت روزانه با واژه شبکه های اجتماعی و رسانه های اجتماعی سر و کار داریم . باورش برایمان سخت بود که زمانی برسد که بخشی از زندگی همه ما با شبکه های اجتماعی و فضای مجازی در هم آمیخته گردد ولی اکنون میبینیم که برای ارتباط با دوستانمان ، کسب و کارمان ، پیدا کردن محصولات و یا اطلاعات در مورد افراد مشهور ( اینفلوئنسر ها ) و کسب و کارهای بزرگ در دنیا در این فضای مجازی وقت میگذرانیم یا به اصلاح در این رسانه ها به دنبال موضوع مدنظر خود میگردیم.

خدمات مدیریت سوشیال مدیا مارکتینگ | هزینه مدیریت و تولید محتوا برای اینستاگرام 

سوشیال مدیا مارکتینگ | خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی

همه ما به صورت روزانه با واژه شبکه های اجتماعی و رسانه های اجتماعی سر و کار داریم . باورش برایمان سخت بود که زمانی برسد که بخشی از زندگی همه ما با شبکه های اجتماعی و فضای مجازی در هم آمیخته گردد ولی اکنون میبینیم که برای ارتباط با دوستانمان ، کسب و کارمان ، پیدا کردن محصولات و یا اطلاعات در مورد افراد مشهور ( اینفلوئنسر ها ) و کسب و کارهای بزرگ در دنیا در این فضای مجازی وقت میگذرانیم یا به اصلاح در این رسانه ها به دنبال موضوع مدنظر خود میگردیم.

اما دیگر عصر کسب و کار در ایران و دیگر کشورهای دنیا تغییر کرده است میبینیم که برای معرفی استارتاپ ها و یا معروف شدن باید دست به گریبان این فضاهای مجازی شد. نکته ای در این خصوص حائز اهمیت است این میباشد که نحوه فعالیت در این فضا نیز مانند یک کشور و یا یک جامعه قوانین و شرایط خود را دارد ما باید بدانیم که :

در شبکه های اجتماعی به چه صورت باید رفتار کنیم؟

در شبکه های اجتماعی به چه صورت باید پست گذاشت ؟

چگونه میتوان در سوشیال مدیاهای معروف و پرمخاطب فالور و یا دنبال کنندگان خود را افزایش دهیم؟

چگونه میتوان فهمید که مخاطبین ما در شبکه های اجتماعی واقعی هستند و یا به اصلاح fake follower کل سوشیال مدیا ما را در اختیار گرفته است ؟

مخاطبین ما در شبکه های اجتماعی چه زمانی فعال هستند؟

چگونه میتوان مخاطب را در شبکه های اجتماعی به چالش کشید ؟

چه نوع بازاریابی در سوشیال مدیاهای پر مخاطب ایرانی و جهانی مناسب است؟

 

همه این سوالات را میتوان با اطلاع دقیق از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام ، تلگرام ، یوتیوب ، آپارت ، فیس بوک ، پینترست و لینکدین و نحوه رفتار هر کاربر در این شبکه های اجتماعی پاسخ داد ولی اکنون به تعریف دقیق سوشیال مدیا و سوشیال مدیا مارکتینگ ( بازاریابی در شبکه های اجتماعی ) خواهیم پرداخت.

 

سوشیال مدیا مارکتینگ یا بازاریابی در شبکه های اجتماعی چیست ؟

به مجموعه فعالیت های سوشیالی و فضای مجازی که منجر به رفتار و عکس العمل کاربر میشود و میتوان مخاطب جذب نمود و آن ها را وادار به رفتتار متقابل نمود تا خدمات شرکت و فردی خود را معرفی کنیم و آنها را وارد عرصه دیجیتال مارکتینگ نماییم را سوشیال مدیا مارکتینگ میگویند. به بهینه سازی شبکه های اجتماعی social media optimiaztion  به اختصار smo و به بازاریابی در شبکه های اجتماعی social media marketing به اختصار smm میگویند.

 

چه نوع شبکه های اجتماعی در ایران داریم ؟

شبکه های اجتماعی در ایران به سه نوع تخصصی ، پیام رسان و ابزار کسب و کاری تقسیم بندی میشوند.

شبکه اجتماعی اینستاگرام و توییتر را میتوان به عنوان یک شبکه اجتماعی کسب و کاری تعریف نمود.

شبکه اجتماعی لینکدین را میتوان به عنوان یک شبکه اجتماعی تخصصی تعریف نمود.

تلگرام را نمی توان به عنوان یک شبکه اجتماعی تعریف نمود و این نوع اپلیکیشن و پلتفرم در واقع یک نوع پیام رسان است که به اشتباه در ایران به عنوان یک شبکه اجتماعی جا افتاده است.

 

چگونه میتوان در شبکه اجتماعی اینستاگرام موفق بود؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام به عنوان یکی از پرمخاطب ترین سوشیال مدیایی میباشد که کسب و کارها برای معرفی خدمات خود از آن استفاده مینمایند . برای مدیریت اینستاگرام میتوانید از ابزارهای تخصصی استفاده نمایید نرم افزار مدیریت شبکه های اجتماعی همچون HootSuite , Hubspot , Buffer از مجموعه نرم افزارهای پر مخاطبی هستند که شما میتوانید با استفاده از آنها اقدام به مدیریت سوشیال مدیا اینستاگرام خود و دیگر شبکه های اجتماعی خود نمایید.

کاربرد نرم افزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی اینستاگرام

این نرم افزارها میتوانند فعالیت های زیر را برای شما انجام دهد :

کاربر خود را در شبکه های اجتماعی شناسایی نمایید.

زمان انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی خود را مشخص نمایید.

مدیریت هشتگ ها و مدیریت کاربران هدف خود را انجام دهید.

در سوشیال مدیا های مربوطه available  باشید در دسترس بودن در این شبکه های اجتماعی میتواند فضای کسب و کار شما را بهبود بخشد.

برای اطلاع از روش های مارکتینگی در این اینستاگرام و دیگر سوشیال مدیا ها نیز میتوانید به سایت های زیر مراجعه کنید :

www.socialmediatoday.com

www.socialmediaexaminer.com

www.mashable.com

در ایران چه خدماتی در خصوص مدیریت شبکه های اجتماعی ارائه میگردد:

آژانس دیجیتال مارکتینگ جوجه تیغی به عنوان یکی از تخصصی ترین مجموعه های مدیریت شبکه های اجتماعی در شاخه دیجیتال مارکتینگ میتواند خدمات سوشیال مدیا زیر را برای شرکت ها و افرادی که تمایل به معرفی خدمات خود را دارند یا در فضای مجازی به اینفلوئنسر تبدیل گردد ارائه میدارد.

تولید محتوا برای شبکه اجتماعی اینستاگرام :

جوجه تیغی با توجه به پکیج های سوشیال مدیا خود برای اینستاگرام شما تصاویر و هشتگ های مناسب را شناسایی و رصد مینماید و با توجه به کاربران شما اقدام به تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی در زمان بررسی شده مینماید این امر باعث میشود که محتوای شما به صورت حرفه ای در explorer Instagram نمایش داده شود و افزایش reach post را به نرخ تعادل بالای 7 درصد برای شما برساند . دیده شده که پست های اشتباه در پیج های کسب و کارها به صورت حرفه ای منتشر نمی گردد و همین امر باعث میشود که میزان لایک و کامنت محتوا ها در سوشیال مدیا اینستاگرام کاهش یابد.

تولید محتوای ویدیویی برای اینستاگرام :

با توجه به این که تولید محتوای ویدیویی برای کسب و کارهای مختلف با توجه به موضوعیتی که دارند متفاوت است آژانس دیجیتال مارکتینگ جوجه تیغی با مدیریت و تولید کلیپ های ویدئویی 1 دقیقه ای مخاطبین شما را افزایش میدهد . سعی میشود در استفاده از این نوع محتوا در سوشیال مدیا اینستاگرام با وایرال نمودن ویدیو ها و کلیپ ها مخاطبین بیشتری را برای مجموعه ها جذب نمود.

 

مدیریت هشتگ در اینستاگرام :

هر چه قدر که بررسی بهتری در این خصوص در اینستاگرام انجام دهید درصد موفقیت شما در top trend post بودن در صفحات سرچ اینستاگرام افزایش میبابد . جوجه تیغی با توجه به موضوعیت کسب و کارها قابلیت باب نمودن یک هشتگ یا تاپ ترند نمودن یک هشتگ را داراست.

 

مدیریت لوکیشن در اینستاگرام :

تنظیم این بخش در اینستاگرام همیشه توسط برخی از پیج های کسب و کاری فراموش میشود ولی این قسمت از سوشیال مدیا باعث میشود که با شناسایی مخاطب خود در insight اینستاگرام مخاطب شهرهای مختلف کسب و کار خود را شناسایی نمایید و با انتخاب لوکیشن مناسب در اینستاگرام به جذب مخاطب بیشتر در آن لوکیشن بپردازید.

 

دایرکت در اینستاگرام :

پیام تشکر هم برای مخاطب ممکن است جذاب باشد و هم فعال بودن شما در این رسانه اجتماعی را به مخاطب میشناساند . همین نقطه تشکر شما از مخاطب میتواند شروع مناسبی باشد برای تبدیل کردن یک مخاطب عادی به یک مشتری وفادار.

 

تولید تیزهای تبلیغاتی و موشن گرافیکی Instagram:

آژانس دیجیتال مارکتینگ جوجه تیغی با دارا بودن تیم تخصصی تولید تیزر و کلیپ های تبلیغاتی صدا و سیمای استان البرز و گروه فیلم سازی حرفه ای خود آماده است تا کلیپ های تاثیر گذار را برای شما به صورت رایگان در پیکج های خود تهیه نماید. همین امر در اصالت برندینگ شما در سوشیال مدیا اینستاگرام به شدت تاثیر گذار است.

 

افزایش مخاطب و فالور اینستاگرام :

روند و پلن بیزینسی شما زمانی میتواند موفق عمل شود و نتیجه بخش باشد که تمامی موارد اصولی در اینستاگرام بدون خریداری کاربر فیک و فالور فیک صورت بگیرد زمانی که شما به صورت حرفه ای در اینستاگرام خود رفتار نمایید مخاطب واقعی را جذب خواهید نمود.

 

تولید محتوای استوری و IGTV :

نقطه ای خاموش در سوشیال مدیا اینستاگرام بخش استوری و IGTV است . اگر بدانید که این امکانات اینساگرام چقدر در برندینگ و درگیر نگه داشتن کاربر شما تاثیر گذار است از همین امروز با جوجه تیغی تماس خواهید گرفت J

 

PROMOT و اسپانسرینگ در اینستاگرام :

آژانس دیجیتال مارکتینگ جوجه تیغی با افزایش کیفیت محتوای شما به صورت تصویربرداری های صنعتی و حرفه ای و همچنین میزان محبوبیت هر محتوای شما اقدام به وایرال نمودن پست های شما و یا پیج شما خواهد نمود . میتواند پیج اینستاگرام شما در خصوص یک وب سایت باشد ، یک محصول باشد ، فروشگاه باشد ، دانلود یک اپلیکیشن باشد و یا افزایش مخاطب و دیده شدن ویدیو و تصویر شما . هر تصویر و ویدیویی نیمی تواند وارد این بخش گردد ولی با تولید حرفه ای این پست میتوانید اقدام به سفارش رسمی اسپانسرینگ پست و یا پروموت پست اینستاگرام دهید.

 

تبلیغات در پیج های پرمخاطب اینستاگرام :

رعایت نکات Engagement یا درصد به کارگیری کاربر در پیج اینستاگرام ( اینفلوئنسر ها و پیج های پر مخاطب و افراد مشهور) میتواند با باعث افزایش فروش و افزایش مخاطب شما در سوشیال مدیا اینستاگرام گردد . جوجه تیغی نیز شما را در این خصوص تنها نخواهد گذاشت.

 

هزینه و تعرفه مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام

اگر با تعاریف سوشیال مدیا مارکتینگ و مدیریت شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام آشنا شدید و تمایل دارید که مدیریت اینستاگرام خود را به یک مجموعه خلاق و حرفه ای بسپارید جهت استعلام هزینه مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام با آژانس جوجه تیغی تماس حاصل نمایید.

جستجو