قیمت خدمات ایمیل مارکتینگ و بازاریابی ایمیلی در کرج و تهران

ایمیل مارکتینگ Email Marketing چیست؟

ایمیل مارکتینگ یا همان بازاریابی ایمیلی یک نوع از بازاریابی اینترنتی به حساب می آید. و به این صورت است که یک کسب و کار جهت تبلیغ و معرفی محصول خود ، یک پیغام تجاری را از طریق پست الکترونیکی (email) به گروهی از افراد می فرستد. هدف از ارسال این خبرنامه یا آگهی برای مخاطبان ، افزایش مشتری و یا نگهداری و جلب رضایت مشتریان قبلی می باشد. سبک 1 عنوان شماایمیل مارکتینگ یکی از پر بازدیدترین روشها در بازاریابی آنلاین می باشد. در طی تحقیقاتی در آمریکا مشخص شده است که 95% از افرادی که در حوزه دیجیتال فعالیت میکنند معتقدند ایمیل مارکتینگ جزو موثر ترین روشها برای فروش میباشد. ادامه مطلب لازم به ذکر است پس از بهینه سازی برای موتورهای جستجو، ایمیل مارکتینگ در رتبه دوم تاثیرگذارترین ابزارهای مناسب برای بازاریابی اینترنتی قرار گرفته است. اجرای اصولی و درست ایمیل مارکتینگ می تواند تا 30 درصد فروش یک کسب و کار را افزایش داده و یک ارتباط منسجم و مرتب را بین کسب و کارها و مشتریان برقرار نماید.. سبک 2 عنوان شما للازم به ذکر است پس از بهینه سازی برای موتورهای جستجو، ایمیل مارکتینگ در رتبه دوم تاثیرگذارترین ابزارهای مناسب برای بازاریابی اینترنتی قرار گرفته است. اجرای اصولی و درست ایمیل مارکتینگ می تواند تا 30 درصد فروش یک کسب و کار را افزایش داده و یک ارتباط منسجم و مرتب را بین کسب و کارها و مشتریان برقرار نماید. ادامه مطلب بازاریابی با ایمیل تبلیغات مؤثری می‌باشد که هدف اصلی آن ایجاد روابط بلندمدت با مشتریان است. با یک هدف مشخص، بازاریابی با ایمیل می‌تواند به‌طور مؤثر تجارت شما را پشتیبانی کرده و آن را با مقدار کمی بودجه راه اندازی کند.

روش های مختلف زیادی برای ساخت ایمیل پیشنهاد شده اما اصول همه آنها یکسان است. و آن اینست که باید حتما چیزی برای رائه داشته باشید ، طوری که کاربر ترقیب شود و ایمیل خودش را در اختیار شما قرار دهد.به عنوان مثال میتوانید مقالات وب سایت خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران بگذارید و یا تخفیف هایی را برای آنها در نظر بگیرید.در این حالت کاربران حاضر می شوند ایمیل خود را در اختیار شما قرار بدهند. سبک 3 عنوان شما#####ادامه مطلب

قیمت و تعرفه ارسال ایمیل تبلیغاتی | ایمیل مارکتینگ

* تماس بگیرید ایمیل تجاری
 • مدیران کسب و کارها
 • تعداد 80 هزار ایمیل فعال
 • طراحی قالب ایمیل
 • ارسال ایمیل به اینباکس
 • گزارش ایمیل های ارسالی
سفارش پلن
* تماس بگیرید همایش و کنفرانس
 • مناسب برگزاری همایش
 • تعداد 210 هزار ایمیل فعال
 • طراحی قالب ایمیل
 • ارسال ایمیل به اینباکس
 • گزارش ایمیل های ارسالی
سفارش پلن
* تماس بگیرید مدیران وب سایت ها
 • مدیران فعال وب سایت ها
 • تعداد 26 هزار ایمیل فعال
 • طراحی قالب ایمیل
 • ارسال ایمیل به اینباکس
 • گزارش ایمیل های ارسالی
سفارش پلن
* تماس بگیرید آژانس مسافرتی
 • اعضای فعال در بورس و مسافرت
 • تعداد 100 هزار ایمیل فعال
 • طراحی قالب ایمیل
 • ارسال ایمیل به اینباکس
 • گزارش ایمیل های ارسالی
سفارش پلن

ایمیل مارکتینگ و تولید محتوا برای کسب و کارها و صاحبان مشاغل

ایمیل مارکتینگ برای چه نوع کسب و کارهایی مناسب است؟

توجه داشته باشید که ایمیل مارکتینگ برای هر کمپانی در هر صنعت ، مفید است و تنها باید به نکاتی که در ادامه به آن پرداخه خواهد شد توجه کرد و این را به خاطر داشت که ارسال ایمیل های اسپم را فراموش کنید. زیرا به برندینگ شما آسیب می رساند و تاثیر مثبتی نخواهد داشت
Enar Theme
Enar Theme
Enar Theme

نکاتی که باید در ایمیل مارکتینگ رعایت شود

نوآوری و خلاقیت

این مورد به طراحی کلی متن و تصاویر مناسب و انتخاب رنگ و قالب صحیح اشاره دارد.که توجه خاننده را به خود جلب کند و او را ترغیب به مشاهده متن نماید.

محتوای مناسب

باید سعی کنید با به کار گیری متنی کوتاه و تاثیر گذار ، مخاطبان هدف را به موقعیت های فروش نزدیک کنید پس باید داخل متن خود مخاطب را به چالش بکشانید و نیاز های او را به طور مستقیم و غیر مستقیم یادآوری کنید..

زمانبند ارسال

هر کسب و کاری با توجه به نوع مخاطبان ، رفتار و نوع محصول قابل ارائه ، زمان خاص خود را برای ارسال ایمیل ها دارد. برای به دست آوردن زمان مناسب ارسال محتوا باید نرخ باز شدن ایمیل ها را در زمانهای مختلف تست شده به دست آورد.

صفحه فرود

برای افزایش فروش و ترغیب مخاطبین به ورود اطلاعات ، شما نیاز به یک صفحه فرود دارید.در نظر داشته باشید که صفحه اصلی شما یک صفحه فرود نیست .

خدمات ایمیل مارکتینگ در شرکت جوجه تیغی ؟

ساخت و طراحی ایمیل

شما به راحتی می توانید ایمیل های خود را در یک قالب آماده و تنها با انتخاب گزینه های مورد نظر ، مدل های مختلفی از یک ایمیل بسازید و ارسال کنید

ارسال ایمیل به inbox

ارسال هزاران ایمیل به مخاطبین مورد نظر شما در هر ساعت و تضمین اسپم نبودن ایمیل ها

گزارش ارسال

با استفاده از گزارشات آماری پس از ارسال ایمیل میتوانید میزان اثر بخشی و کارایی ایمیل ها را مشاهده نمایید و در صورت لزوم تغییراتی در متن و عنوان ایجاد نمایید
Image Title

سوالات متداول در ایمیل مارکتینگ

این امکان وجود دارد که متوجه بشویم کدام یک از مشتریان که ایمیل را دریافت کرده اند آن را مطالعه نموده اند؟
بله این امکان وجود دارد که در بخش گزارشات ارسال ایمیل به مشتریان ، لیست کاملی از مشتریانی که ایمیل شما را دریافت و مطالعه کردند، به شما نمایش داده شود.
چگونه میتوان اطلاعات ایمیلی مربوط به مشتریان خود را داخل پنل نرم افزاری ایمیل مارکتینگ وارد کرد؟
شما میتوانید اطلاعات مربوط به مشتریان خود را در قالب یک فایل اکسل داخل پنل خود ایمپورت کنید.
گزارشات ارسال ایمیل شامل چه اطلاعاتی می باشد؟
در گزارشات ارسال ایمیل شما اطلاعاتی از جمله تعداد دفعات دیده شدن ایمیل ، تعداد دفعات بازشدن و همچنین تعداد کلیک های انجام شده بر روی ایمیل خود را مشاهده نمایید.
متوسط نرخ بازگشایی ایمیل ها توسط مشتریان چند درصد است؟
شرکت جوجه تیغی به عنوان یکی از شرکت های موفق در زمینه بانک های ایمیلی نرخ بازگشایی ایمیل ها را بین بازه 5% الی 15% در نظر گرفته است که این عدد در بین سایر مجریان عددی قابل توجه است.
آیا تضمینی از شما برای بازگشایی ایمیل ها توسط مشتریان داده خواهد شد؟
ما از حرفه ای بودن و کیفیت بانک های ایمیلی خود اطمینان داریم ، با این حال تضمینی از گشایش ایمیل ها به شما داده نخواهد شد زیرا موفقیت در بازگشایی ایمیل ها به عوامل بسیاری از جمله محصولات شما ، میزان در خواست مشتریان و محبوبیت کالا ، جذابیت ایمیل و ... دارد .