قیمت خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ در کرج و تهران

بازاریابی افراد تاثیرگذار (influencer marketing) چیست؟

Influencer Marketing

در این نوع بازاریابی ، ارائه دهندگان ، محصولات خود را به صورت غیر مستقیم و توسط افراد تاثیر گذار در داخل شبکه های اجتماعی تبلیغ میکنند. اینفلوئنسر مارکتینگ اثری مشابه به بازاریابی دهان به دهان دارد با این تفاوت که معرفی آن به صورت مستقیم نیست و اینفلوئنسر ها سعی میکنند محصولات را به صورت پیشنهادی به مخاطبان خود توصیه کنند که این روش تاثیراتی به مراتب بیشتر دارد.
اینفلوئنسر کیست؟
واژه influencer به معنی تاثیر گذار است و در شبکه های اجتماعی به کسانی گفته میشود که شناخته شده اند و تعداد دنبال کننده های زیادی دارند. و بر رفتار آنها بر سایرین تاثیر گذار است. معمولا هنرمندان ، ورزشکاران ، و افراد مشهور ، سلبریتی های شبکه های اجتماعی هستند.
واژه influencer به معنی تاثیر گذار است و در شبکه های اجتماعی به کسانی گفته میشود که شناخته شده اند و تعداد دنبال کننده های زیادی دارند. و بر رفتار آنها بر سایرین تاثیر گذار است. معمولا هنرمندان ، ورزشکاران ، و افراد مشهور ، سلبریتی های شبکه های اجتماعی هستند .اینفوئنسر ها توانایی بسیار بالایی در جذب و و درگیر کردن مخاطب را دارند و قادرند در هر شرایطی و در هر تبلیغی از راهکار های سرگرم کننده و جذاب برای درگیر کردن مخاطبان طراحی کنند.
دلایل احتیاج کسب و کار شما به اینفلوئنسر مارکتینگ چیست ؟ به این نکته دقت داشته باشید که افراد معمولا تحت تاثیر توصیه ها و پیشنهاد دوستان و یا افراد قابل اعتماد بیشتر به استفاده از یک کالا ترغیب میشوند تا تبلیغات محصولات شما از راه های دیگر .حال این موضوع را بست میدهیم به شبکه های اجتماعی پر طرفدار که نقش یک اجتماع را دارند و اینفلوئنسر ها هم نقش دوستان و افراد قابل اعتماد را دارند ادامه مطلب به این نکته دقت داشته باشید که افراد معمولا تحت تاثیر توصیه ها و پیشنهاد دوستان و یا افراد قابل اعتماد بیشتر به استفاده از یک کالا ترغیب میشوند تا تبلیغات محصولات شما از راه های دیگر .حال این موضوع را بست میدهیم به شبکه های اجتماعی پر طرفدار که نقش یک اجتماع را دارند و اینفلوئنسر ها هم نقش دوستان و افراد قابل اعتماد را دارند و تاثیر بسیار بالایی بر روی مخاطبان خاص خود دارند.کافیست برند شما را تبلیغ کنند و از مزایای استفاده از آن برای مخاطبان بگویند. آن زمانست که متوجه هجوم مخاطبان به سمت خود خواهید شد. امروزه بازاریابی سنتی بسیار کمرنگ شده و جای خود را به بازاریابی دیجیتالی و مخصوصا اینفلوئنسر مارکتینگ داده است . و کسب و کارها باید برای بقا و فروش خود را همگام با این نوع بازاریابی ها کنند.

چه اینفلوئنسری مناسب تبلیغات کسب و کار ماست؟

در مبحث انتخاب اینفلوئنسر برای تبلیغات باید بسیار حساس عمل کرد. با توجه به نوع کسب و کا شما و همچنین نوع مخاطبان و تحلیل رفتار مخاطبانتان باید افرادی راانتخاب کنید که بیشترین بازده را برای شما داشته باشند و این کار با شناسایی دقیق رفتار کاربران خاص شما و تناسب آنها با مخاطبان اینفلوئنسر ها باید انجام بگیرد. این روز ها در شبکه های اجتماعی شاهد آن هستیم که اینفلوئنسر ها برای تبلیغات رقم های بسیار بالایی را مطالبه می کنند. پس حتما قبل از مارکتینگ حتما تحلیل بر روی مخاطبان و شناسایی بازار هدف را دست کم نگیرید.
Enar Theme
Enar Theme
Enar Theme

محتوای وب سایت شامل چه پارامترهایی میشود

دسترسی از طریق شبکه های اجتماعی

اینفلوئنسر ها از طریق کانال ها، بلاگ ها و شبکه ها اجتماعی به کاربران دسترسی دارند

تولید محتوا

اینفلوئنسر ها سعی بر تولید محتوای اصولی و کاربر پسند دارند

ماندگاری

اینفلوئنسر ها با انجام فعالیت های مختلف و چالش برانگیز سعی در ماندگاری و افزایش محبوبیت در بین کاربران خود را دارند

اعتماد مصرف کننده

اینفلوئنسر ها با توجه به میزان محبوبیتشان در بین کاربران ، سطحی بالایی از اعتماد را در بین آن ها دارند و ارتباط قوی با مخاطبانشان برقرار میکنند

قیمت و تعرفه تبلیغات در پیج های مشهور | اینفلوئنسر مارکتینگ

* تماس بگیرید استارتر
 • پیج بالای 400 هزار
 • ساخت کلیپ وایرال
 • ماندگاری دائمی
سفارش پلن
* تماس بگیرید استاندارد
 • پیج بالای 1 میلیون
 • ساخت کلیپ وایرال
 • ماندگاری دائمی
سفارش پلن
* تماس بگیرید حرفه ای
 • پیج بالای 1.5 میلیون
 • ساخت کلیپ وایرال
 • ماندگاری دائمی
سفارش پلن
* تماس بگیرید اصلی
 • پیج بالای 2 میلیون
 • ساخت کلیپ اختصاصی
 • ماندگاری دائمی
سفارش پلن

خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ شرکت جوجه تیغی

تولید محتوای مناسب

با توجه به نوع کسب و کار و بیزینس شما محتوای اصولی و تخصصی مناسب تولید خواهد شد

شناسایی اینفلوئنسر

شناسایی و معرفی اینفلوئنسر مناسب با کسب و کار شما

تهیه گزارش و امار مستند

ارائه گزارش و مستندات از میزان موفقیت در تبلیغات شما توسط اینفلوئنسر های منتخب
Image Title

بررسی ویژگی های یک اینفلوئنسر موفق

Image Title