قیمت خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ در کرج و تهران

بازاریابی افراد تاثیرگذار (influencer marketing) چیست؟

Influencer Marketing

در این نوع بازاریابی ، ارائه دهندگان ، محصولات خود را به صورت غیر مستقیم و توسط افراد تاثیر گذار در داخل شبکه های اجتماعی تبلیغ میکنند. اینفلوئنسر مارکتینگ اثری مشابه به بازاریابی دهان به دهان دارد با این تفاوت که معرفی آن به صورت مستقیم نیست و اینفلوئنسر ها سعی میکنند محصولات را به صورت پیشنهادی به مخاطبان خود توصیه کنند که این روش تاثیراتی به مراتب بیشتر دارد.
اینفلوئنسر کیست؟
واژه influencer به معنی تاثیر گذار است و در شبکه های اجتماعی به کسانی گفته میشود که شناخته شده اند و تعداد دنبال کننده های زیادی دارند. و بر رفتار آنها بر سایرین تاثیر گذار است. معمولا هنرمندان ، ورزشکاران ، و افراد مشهور ، سلبریتی های شبکه های اجتماعی هستند.
واژه influencer به معنی تاثیر گذار است و در شبکه های اجتماعی به کسانی گفته میشود که شناخته شده اند و تعداد دنبال کننده های زیادی دارند. و بر رفتار آنها بر سایرین تاثیر گذار است. معمولا هنرمندان ، ورزشکاران ، و افراد مشهور ، سلبریتی های شبکه های اجتماعی هستند.


سبک 2 عنوان شما لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. ادامه مطلب لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. سبک 3 عنوان شما لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.ادامه مطلب لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.it.

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. سبک 4 عنوان شما لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.ادامه مطلب لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. سبک 5 عنوان شما لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. ادامه مطلب لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.

چه اینفلوئنسری مناسب تبلیغات کسب و کار ماست؟

در مبحث انتخاب اینفلوئنسر برای تبلیغات باید بسیار حساس عمل کرد. با توجه به نوع کسب و کا شما و همچنین نوع مخاطبان و تحلیل رفتار مخاطبانتان باید افرادی راانتخاب کنید که بیشترین بازده را برای شما داشته باشند و این کار با شناسایی دقیق رفتار کاربران خاص شما و تناسب آنها با مخاطبان اینفلوئنسر ها باید انجام بگیرد. این روز ها در شبکه های اجتماعی شاهد آن هستیم که اینفلوئنسر ها برای تبلیغات رقم های بسیار بالایی را مطالبه می کنند. پس حتما قبل از مارکتینگ حتما تحلیل بر روی مخاطبان و شناسایی بازار هدف را دست کم نگیرید.
Enar Theme
Enar Theme
Enar Theme

محتوای وب سایت شامل چه پارامترهایی میشود

دسترسی از طریق شبکه های اجتماعی

اینفلوئنسر ها از طریق کانال ها، بلاگ ها و شبکه ها اجتماعی به کاربران دسترسی دارند

تولید محتوا

اینفلوئنسر ها سعی بر تولید محتوای اصولی و کاربر پسند دارند

ماندگاری

اینفلوئنسر ها با انجام فعالیت های مختلف و چالش برانگیز سعی در ماندگاری و افزایش محبوبیت در بین کاربران خود را دارند

اعتماد مصرف کننده

اینفلوئنسر ها با توجه به میزان محبوبیتشان در بین کاربران ، سطحی بالایی از اعتماد را در بین آن ها دارند و ارتباط قوی با مخاطبانشان برقرار میکنند

قیمت و تعرفه تبلیغات در پیج های مشهور | اینفلوئنسر مارکتینگ

4 میلیون/تومان استارتر
 • پیج بالای 400 هزار
 • ساخت کلیپ وایرال
 • ماندگاری دائمی
سفارش پلن
9 میلیون/تومان استاندارد
 • پیج بالای 1 میلیون
 • ساخت کلیپ وایرال
 • ماندگاری دائمی
سفارش پلن
18 میلیون/تومان حرفه ای
 • پیج بالای 1.5 میلیون
 • ساخت کلیپ وایرال
 • ماندگاری دائمی
سفارش پلن
25 میلیون/تومان اصلی
 • پیج بالای 2 میلیون
 • ساخت کلیپ اختصاصی
 • ماندگاری دائمی
سفارش پلن

انواع کانتنت و تولید محتوا برای وب سایت ؟

محتوا تالیفی باشد

محتوای وب سایت میتواند با توجه به ماهیت شرکت و وب سایت به صورت متنی آماده و تالیف گردد

محتوای ترجمه شده

محتوا میتواند با رعایت قوانین کپی رایت تولید محتوا از یک زبان به زبان دیگر ترجمه گردد.

محتوای جذاب و تصویری

دیگر محتوای مورد استفاده برای وب سایت میتواند به صورت ویدئو ، تصویر و یا بلاگری باشد
Image Title

بررسی ویژگی های یک اینفلوئنسر موفق

Image Title