وبلاگ

آخرین اخبار سایت

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و ios در تهران

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و ios در تهران

نقش و روند موبایل اپلیکیشن ها در دنیای امروز مسئله ای پر رونق و غیر قابل انکار است و در عصر جدید تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال به وفور دیده میشود که سایت ها و شرکت های زیادی قصد دارند تا این نوع مخاطب را از دیگر رسانه جذب کسب و کار خود نمایند .

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و ios در تهران

عمومیت پیدا کردن این نوع رسانه به حالتی در آمده است که هر کس که در ایران گوشی تلفن همراه هوشمند داشته باشد میتواند مخاطب شما باشد و رابط کاربری و سادگی آن هر چه قدر که به نظر مخاطبین نزدیک تر باشد میتواند درصد موفقیت یک کسب و کار را بیشتر نماید . در واقع با طراحی و ساخت یک اپلیکیشن کاربردی برای کسب و کار خود روزانه سیل عظیمی از مخاطبان خواهند بود که به سمت بیزینس شما سرازیز خواهند شد. طراحی و ساخت اپلیکیشن به عنوان یکی از پروسه های اصلی کمپین های دیجیتال مارکتینگ شناخته می شود که مشاور دیجیتال مارکتینگ شما زمان مناسب برای راه اندازی این نوع خدمات را به شما اعلام خواهد نمود . شاید زمان فعالسازی اپلیکیشن برای کسب و کار شما زمان مناسبی نداشته باشد و یا این که رقبای شما جلوتر از شما اقدام به راه اندازی نرم افزار کرده اند ولی هنوز کسب و کار شما در این عرصه عقب است . تیم دیجیتال مارکتینگ جوجه تیغی با بیش از 10 سال تجربه در عرصه راه اندازی کمپین و خدمات دیجیتال مارکتینگ شما را یاری خواهد نمود .طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و ios در تهران

 شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل در تهران

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و ios در تهران

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و ios در تهران

بهتر است که کمی به نوع و ویژگی اپلیکیشن هایی که جوجه تیغی برای شما طراحی خواهد نمود بپردازیم :

آیا جوجه تیغی طراحی اپلیکیشن اندروید را انجام میدهد؟

بله ، شرکت جوجه تیغی با توجه به نوع مخاطبین شما و نیازمندهای کسب و کار شما طی قرارداد و فازبندی های مرحله ای خود اقدام به طراحی اپلیکیشن اندروید android  برای شما خواهد نمود.

آیا جوجه تیغی  توانایی طراحی و ساخت اپلیکیشن اپل ios را دارد ؟

بله ، آژانس جوجه تیغی توانایی تولید اپلیکیشن های ios  و بارگذاری بر روی مارکت های بر محوریت اپل سیبچه میباشد.

تیم حرفه ای ساخت و طراحی اپلیکیشن موبایل در تهران

تیم جوجه تیغی توانایی برنامه نویسی و تولید کلیه اپلیکشن های کاربردی ، آموزشی ، سازمانی ، وب اپلیکیشن ها ، رستوران ، نرم افزارهای مبتنی بر مپ گوگل همانند ( اسنپ ، تپسی ، رینگ ، ماکسیم و ... ) و سرگرمی ، فروشگاهی را دارد . اگر کسب و کار شما نیازمند اپلیکشن های مشتری و فروشنده نیز باشد جوجه تیغی با تیم حرفه ای خود قابلیت طراحی این نوع اپلیکیشن ها را نیز برای مجموعه ها خواهد داشت.

 

چه مراحلی باید در طراحی اپلیکیشن دنبال شود :

تعیین کردن موفقیت : منظور از موفقیت چیست ؟ تعداد مشخص دانلود ،تعداد کاربران فعال یا یا میزان پول پرداختی

تعیین میزان بودجه : بودجه با توجه به هدف مورد نظر باید به دقت مشخص شود.

پلت فرم برنامه :بررسی کنید کدام  پلت فرم موقعیت بهتری را برای شما ایجاد می کند.

ویژگی های اپلیکیشن : اپلیکیشن باید ویژگی های خوبی داشته باشد تا کاربران تشویق به استفاده از آن شوند همچنین کیفیت واسط کاربری آن مهم است.

هدف اپلیکیشن بعد از انتشار :محصول باید بازاریابی و تبلیغ برای معرفی داشته باشد

جوجه تیغی رضایت کاربران و مشتریان خود را بزرگترین گنجینه خود در تهران می داند و آمادگی لازم این را دارد تا در زمینه ساخت انواع اپلیکیشن در استان تهران با سازمان ها ، شرکت ها و مجموعه های مختلف شروع به همکاری نماید.

رویکرد ما در آژانس جوجه تیغی ایجاد بستری مناسب برای همکاری با مجموعه های مختلف بوده است.در همین راستا توانسته ایم پکیج های مختلفی برای ساخت اپلیکیشن اختصاصی و همچنین ساخت اپلیکیشن ارزان در تهران را طراحی و اجرا نماییم.

لطفا برای دریافت راهنمایی های بیشتر با بخش پشتیبانی و یا شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از کارشناسان ما درخواست مشاوره نمایید.

مشاوره طراحی اپلیکیشن در جوجه تیغی بصورت کاملا رایگان انجام میشود.پس با خیال راحت سوالهای خود را بپرسید و از نظرات کارشناسان حرفه ای ما استفاده کنید.

قیمت و هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل در تهران چقدر است ؟

جوجه تیغی به عنوان یکی از فعالان و آژانس های دیجیتال مارکتینگ فعال در تهران آماده است تا بهترین اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios را برای مجموعه های استان تهران با قیمت مناسب طراحی نماید . جهت استعلام قیمت هزینه تولید و ساخت اپلیکشن موبایل در تهران با جوجه تیغی تماس حاصل نمایید.

 

 جهت سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل در تهران کلیک کنید

 

جستجو